Naujienos

2023-09-25

Dėmesio!

Pranešame, kad nuo 2023 m. spalio 15 d. įsigaliojo naujos taisyklės, reglamentuojančios automobilių išvykimą iš TruckPark aikštelės į Raigardo PKP. Iškvietus automobilio vairuotoją iš aikštelės prie valstybės sienos (įsižiebus automobilio eilės numerį švieslentėje), jis privalo išvykti per 30 minučių. Jei transporto priemonė neišvyksta iki nustatyto laiko, automobilis bus automatiškai perkeltas į eilės galą. Ši sistema įvesta su tikslu užtikrinti efektyvų eismo srautą ir aikštelės tvarką.

Dėkojame už supratimą. Jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos, prašome kreiptis..

2023-09-06

Dėmesio!

Gerbiamasis Kliente,

Pranešame, kad nuo 2023 m. rugsėjo 18 d. UAB TruckPark papildo savo paslaugų spektrą teikdama lengvųjų automobilių nuomos paslaugas. Tai naujas žingsnis siekiant užtikrinti Jūsų patogumą ir judėjimo laisvę.

Jei turite planų kelionėms ar kasdieniam naudojimui reikia patikimo automobilio, kviečiame kreiptis į mus naudojant tinklapyje pateiktus kontaktus. Mes stengiamės užtikrinti aukštą aptarnavimo lygį ir kokybiškas automobilių nuomos paslaugas.

2023-05-31

Dėmesio!

Gerbiamasis Kliente,

Džiaugiamės pranešti, kad nuo 2023 m. birželio 12 d. UAB "TruckPark" tampa BTA draudimo brokeriu. Šis naujas etapas leidžia mums plėtoti mūsų veiklą ir pasiūlyti Jums aukštos kokybės draudimo paslaugas.

Nuo šiol galėsime rūpintis Jūsų turtu, gyvybe ir kitais aspektais, siekdami užtikrinti Jūsų saugumą ir ramybę. Su dideliu entuziazmu laukiame galimybės Jums suteikti profesionalias konsultacijas ir rasti optimalius draudimo sprendimus.

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų naują veiklą, kviečiame kreiptis į mus. Dėkojame už pasitikėjimą ir tikimės ilgalaikės sėkmės mūsų bendradarbiavime.

2023-04-26

Dėmesio!

Pranešame, kad nuo 2023 m. gegužės 1 d. įmonė UAB "TruckPark" pradės taikyti naują tvarką dėl transporto priemonių, vykstančių į Baltarusijos Respubliką iš mūsų palaukimo aikštelės (terminalo).

Pagal LR Sienos apsaugos departamento nustatytas taisykles, visos transporto priemonės privalo per 2 valandas nuo išvykimo iš aikštelės įvažiuoti į Raigardo pasienio kontrolės punktą. Transporto priemonės, nevykdžiusios šio reikalavimo per nustatytą laikotarpį, privalo grįžti į UAB "TruckPark" palaukimo aikštelę ir stovėti eilėje iš naujo.

Tikimės Jūsų supratimo ir bendradarbiavimo

2023-04-12

Dėmesio!

Pranešame, kad nuo 2023 m. balandžio 17 d. įmonė UAB "TruckPark" įdiegia naują tvarką dėl išvykstančių transporto priemonių iš mūsų aikštelės (terminalo). Šios tvarkos pagrindu, jei transporto priemonė nevyksta į Raigardo kelio postą, ji praras savo vietą eilėje.

Grįžusios transporto priemonės bus naujai statomos į eilės galą. Ši iniciatyva skirta gerinti eismo srauto efektyvumą ir užtikrinti tvarką mūsų aikštelėje.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir bendradarbiavimą šioje tvarkoje. Kreipkitės, jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos.

2023-04-12

Dėmesio!

Pranešame, kad nuo 2023 m. balandžio 17 d. įmonė UAB "TruckPark" pradės taikyti naują tvarką dėl pakabinamų puspriekabių/priekabių palaukimo aikštelėje (terminale). Pagal šią naują tvarką bus įvestas perkabinimo mokestis, kuris sieks 30€.

Šis perkabinimo mokestis yra įvestas siekiant užtikrinti efektyvesnį palaukimo aikštelės naudojimą ir optimalų vietos panaudojimą. Mūsų tikslas - užtikrinti sklandų eismo judėjimą ir patenkinti visų klientų poreikius.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir bendradarbiavimą. Kreipkitės, jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos.

2023-04-05

Vykstančių į Baltarusija dėmesiui

Norime Jus informuoti apie galimybę optimizuoti Jūsų kelionę į Baltarusijos Respubliką. Pastebėję didelės krovininių transporto priemonių eilės prieš Medininkų ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus, siūlome Jums pasirinkti Raigardo pasienio kontrolės punktą.

Raigardo pasienio kontrolės punktas žinomas mažesniu laukimo laiku nei kiti pasienio kontrolės punktai, todėl tai gali būti efektyvus pasirinkimas norint išvengti ilgų eilių ir greičiau įvykdyti kelionės formalumus. Šis pasirinkimas yra skirtas pagerinti Jūsų kelionės efektyvumą ir užtikrinti sklandų eismo judėjimą.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir bendradarbiavimą. Kreipkitės, jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos

2022-12-01

Muitinės tarpininko paslaugos

Su malonumu pranešame, kad nuo 2022 m. gruodžio 12 d. UAB "TruckPark" plečia savo paslaugų spektrą ir pradeda teikti išskirtines muitinės tarpininko paslaugas. Mūsų įmonė, turėdama įgūdžių ir patirties tarptautinėje logistikos srityje, įsipareigoja suteikti aukščiausio lygio pagalbą Jūsų muitinės procedūrų tvarkymui.

Mūsų muitinės tarpininko paslaugos apima:

  1. Importo ir eksporto procedūrų efektyvų valdymą,

  2. Eksporto manifestų rengimą, atitinkantį visus reikalavimus,

  3. Muitinės laikinojo saugojimo sandėlio paslaugas, užtikrinančias saugų ir efektyvų prekių laikymą,

  4. Prekių pakrovimo ir iškrovimo organizavimą, siekiant užtikrinti sklandų jų judėjimą.

Šios paslaugos leis Jums optimizuoti muitinės procesus, sutaupyti laiko ir resursų bei pasikliauti profesionalių ekspertų komanda.

Dėkojame už pasitikėjimą UAB "TruckPark". Laukiame galimybės Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas bei prisidėti prie Jūsų sėkmės tarptautinėje prekyboje.

2022-10-12

Vykstančių per Raigardo pasienio kontrolės punktą dėmesiui

Pranešame, kad nuo 2022 m. spalio 12 d. įmonė UAB "TruckPark" pradės vykdyti naują tvarką siekiant užtikrinti sklandų krovininio transporto priemonių patekimą į Raigardo pasienio kontrolės punktą. Šiuo metu visos krovininės transporto priemonės bus nukreipiamos į UAB "TruckPark" palaukimo aikštelę, kur formuojamos transporto priemonių eilės.

Prieš pasiekdamos Raigardo pasienio kontrolės punktą, visos krovininės transporto priemonės privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo aikštelėje atsiras laisvų vietų. Saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys transporto priemonėms vykti į palaukimo aikštelę. Transporto priemonės, kurios nesilaikys šios tvarkos, bus apsuktos ir grąžintos į eilės galą.

Ši tvarka yra įvesta siekiant efektyviau reguliuoti transporto srautą, užtikrinti saugų eismo judėjimą ir išvengti nesklandumų.

Dėkojame už Jūsų supratimą ir bendradarbiavimą. Kreipkitės, jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos.